Termometr elektroniczny z baterią.

Termometr internetowy z wyświetlaczem LCD. Zasilane z dwóch baterii pastylkowych, dzięki czemu osiągnięto długi okres pracy bez potrzeb zmiany baterii (do 2 lat). Zaopatrzone są w połączony czujnik temperatury NTC o długości 2m. Układane w tablicy na zamek.
http://elitech.com.pl i mechaniczna aplikacja osiągnie na mocny odczyt temperatury, spadek w pamięci aplikacji i zdolność wysłanie pliku excel oraz pdf. Wysoko wodoodporna folia w którą zapakowany jest rejestrator umożliwia na ogólne zastosowanie. Dużo wąskie rozmiary i długa żywotność baterii umożliwiają w przeciętny a logiczny sposób dbać wszą przesyłkę w dużo branżach, np. medycyna, szczepionki, żywność, laboratoria, transport artykułów. Kolejnym plusem rejestratora ETAG-1 jest szczupła żywotność baterii.
Rejestrator temperatury oraz wilgoci RCW800wifi, dane grane są na wbudowanym wyświetlaczu dania a oddawane do bezprzewodowo, za pośrednictwem sieci WiFi do serwera. Konfigurację rejestratora osiąga się przez przeglądarkę internetową, następnie rejestrator potrafi przeżyć umieszczony w dodatkowym pomieszczeniu w obszaru sieci WiFi. Zgromadzone informacje można obserwować za usługą przeglądarki internetowej. Jeśli rejestrator czasowo straci zestawienie z internetem, pomiary temperatury są notowane w opinie wewnętrznej rejestratora, po uzyskaniu związania z siecią oddawane do serwera. W świadomości rejestratora noszone są wartości wielkie i niewielkie temperatury. Klient w każdej sekundzie że zrealizować podglądu obecnych wartości, bądź możliwość konfiguracji progów temperatury, których przekroczenie ruchomi alarm, ogłoszenie o alarmie zostanie przekazane na korzystne adresy e-mail. Po zainstalowaniu aplikacji na smartfonie użytkownik na bieżąco jest dostęp do rejestratora, na dziś otrzymuję wiedzę o alarmach.

Do wykonań w układzie HACCP rejestrator może stać urządzony w świadectwo wzorcowania przyrządu. http://elitech.com.pl/rejestratory-tempwilgotnosci/ :

duża emocję czujnika gorączki i wilgotności,
możliwość rzeczy na zasilaniu bateryjnym nawet do 6 godzin,
prosta konfiguracja progów alarmowych,
sygnalizacja dźwiękowa i świetlna stanów alarmowych,
pamięć 20 000 punktów pomiarowych,
możliwość exportu wyników testów do formatów plików, zestawienia graficznie,
stały monitoring online z dojazdem do sieci WiFi, z najdroższym interwałem odświeżania
Zewnętrzny dołączany czujnik temperatury NTC o długości 80cm. Znajduje szerokie zastosowanie wszędzie tam gdzie pożądana jest ewidencja i archiwizacja temperatury, zwłaszcza w przemyśle spożywczym, rolniczym, chłodniczym, farmaceutycznym i laboratoryjnym. Wykorzystywany też w transporcie chłodniczym. rejestrator radiowy temperatury i minimalnej temperatury zmierzonej, sygnalizacja optyczna przekroczonych limitów alarmowych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *